- -15,29 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Plastic, Oţel |
| Culoare | Negru |
| Functii | Navă de grăsime / lichid detașabilă, Non-stick, Amovibil, Încălzire, Picioare anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Spatiu de gatit (mm) | 490 x 265 |
| Latime | 49 cm |
| Adancime | 26.5 cm |
| Putere | 2000 W |
| Garantie | 24 luni |