(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Незалепваща повърхност, Система против хлъзгане, Студени при допир ръкохватки, Подвижни елементи, Бързо загряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий |
| Височина | 16.5 cm |
| Ширина | 33.8 cm |
| Дълбочина | 35.5 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Тегло | 5.08 Kg |
| Мощност | 2000 W |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Температурен спектър на потока | 80-230 °C |
| Гаранция | 24 месеца |