- -72,89 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Metal, Plastic |
| Culoare | Inox, Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Non-stick, Sistem anti-alunecare, Rece la mânere touch, Amovibil, Încălzire, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu |
| Inaltime | 16.5 cm |
| Latime | 33.8 cm |
| Adancime | 35.5 cm |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Greutate | 5.08 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 - 240 V |
| Spectrul temperaturii de tur | 80-230 °C |
| Garantie | 24 luni |