- -23,01 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Подвижен съд за мазнина / течности, LED индикатор, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 445 x 260 |
| Материал повърхност за готвене | Неръждаема стомана, Мрамор |
| Височина | 15.5 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Дълбочина | 39.5 cm |
| Дължина на кабела | 1.4 cm |
| Мощност | 2200 W |
| Нива на мощност | 5 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |