- -23,01 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Ένδειξη LED, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 445 x 260 |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Ανοξείδωτο ατσάλι, Μάρμαρο |
| Υψος | 15.5 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 39.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.4 cm |
| Εξουσία | 2200 W |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |