- -56,24 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Хром, Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Подвижен съд за мазнина / течности, Незалепваща повърхност, LED индикатор, Части подходящи за съдомиялна, Бързо загряване, Крачета против приплъзване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена Гладка |
| Простанство за готвене (mm) | 500 x 300 |
| Височина | 15.5 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Дълбочина | 39.5 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Мощност | 2300 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Температурен спектър на потока | 0-230 °C |
| Гаранция | 24 месеца |