- -56,24 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Χρώμιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντικολλητική επιφάνεια, Ένδειξη LED, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Γρήγορη θέρμανση, Αντιολισθητικά πόδια |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Оребрена Гладка |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 500 x 300 |
| Υψος | 15.5 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 39.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Εξουσία | 2300 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0-230 °C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |