- -9,20 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 350 x 220 mm |
| Материал повърхност за готвене | Неръждаема стомана |
| Височина | 7.5 cm |
| Ширина | 43 cm |
| Дълбочина | 25 cm |
| Мощност | 1800 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |