- -9,20 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Indicator luminos |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 350 x 220 mm |
| Material de suprafata de gatit | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 7.5 cm |
| Latime | 43 cm |
| Adancime | 25 cm |
| Putere | 1800 W |
| Niveluri de putere | 1 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Garantie | 24 месеца |