- -23,57 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Черeн |
| Функции | Регулируем термостат, Подвижен съд за мазнина / течности, Незалепваща повърхност, LED индикатор, Части подходящи за съдомиялна, Подвижни елементи, Бързо загряване, Крачета против приплъзване, Защита против прегряване, Запазване на топлината |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Простанство за готвене (mm) | 280 x 370 mm |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 37.5 cm |
| Дълбочина | 35.5 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Тегло | 4.4 Kg |
| Мощност | 1450 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Температурен спектър на потока | 60 - 260C |
| Гаранция | 24 месеца |