- -23,57 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντικολλητική επιφάνεια, Ένδειξη LED, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Κινητά στοιχεία, Γρήγορη θέρμανση, Αντιολισθητικά πόδια, Προστασία από υπερθέρμανση, Διατήρηση θερμότητας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 280 x 370 mm |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 37.5 cm |
| Βάθος | 35.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Βάρος | 4.4 Kg |
| Εξουσία | 1450 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 60 - 260C |
| Εγγύηση | 24 месеца |