- -95,47 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Черeн |
| Функции | Регулируем термостат, Незалепваща повърхност, Бързо загряване, Крачета против приплъзване, Таймер |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 450 x 290 |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий |
| Височина | 41 cm |
| Ширина | 57 cm |
| Дълбочина | 51 cm |
| Дължина на кабела | 1.7 m |
| Тегло | 18 Kg |
| Мощност | 1700 W |
| Температурен спектър на потока | 60-240 C |
| Гаранция | 24 месеца |