- -95,47 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντικολλητική επιφάνεια, Γρήγορη θέρμανση, Αντιολισθητικά πόδια, Χρονοδιακόπτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 450 x 290 |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο |
| Υψος | 41 cm |
| Πλάτος | 57 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.7 m |
| Βάρος | 18 Kg |
| Εξουσία | 1700 W |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 60-240 C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |