- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Незалепваща повърхност |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Гладка |
| Материал повърхност за готвене | Керамика |
| Височина | 1.03 cm |
| Ширина | 36 cm |
| Дълбочина | 28 cm |
| Тегло | 1.03 Kg |