- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επιφάνεια |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Λεία |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Κεραμικό |
| Υψος | 1.03 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Βάθος | 28 cm |
| Βάρος | 1.03 Kg |