- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Епилатори |
|
| Цвят | Бял, Лилав |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип функциониране | Пинсети |
| Степен скорости | 2 |
| Тип продукт | Епилатор |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Тяло, Крака, Лице |
| Употреба | Суха кожа, Влажна кожа |
| Тип употреба | Домашна |
| Начин на работа | Без кабел |
| Брой IPL импулси | 1 |
| Височина | 18.8 cm |
| Ширина | 6.5 cm |
| Дължина | 17.5 cm |
| Автономия на акумулатора до | 120 min |
| Време за зареждане | 90 min |
| Гаранция | 24 месеца |