- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Епилатори |
|
| Culoare | Alb, Violet |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip functionare | Pensetă |
| Trepte de viteza | 2 |
| Tip produs | Epilator |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Corp, Picioarele, Față |
| Utilizare | Piele uscata, Piele umedă |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip operare | Nici un cablu |
| Numar impulsuri IPL | 1 |
| Inaltime | 18.8 cm |
| Latime | 6.5 cm |
| Lungime | 17.5 cm |
| Autonomie acumulator | 120 min |
| Timp incarcare | 90 min |
| Garanție | 24 luni |