- -51,13 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Подвижен воден резервоар, Автоматично почистване, Система против хлъзгане, Защита против прегряване, Подгряване на чашата, В готовност, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | 1 х Мерителна лъжица |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Система за мляко | Ръчна |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Мощност | 1450 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Капацитет на воден резервоар | 1 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 37 cm |
| Ширина | 38.5 cm |
| Дълбочина | 12 cm |
| Захранване | Мляно |