- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Αυτόματος καθαρισμός, Αντιολισθητικό σύστημα, Προστασία από υπερθέρμανση, Θέρμανση φλιτζανιού, Σε ετοιμότητα, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | 1 x Μεζούρα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Σύστημα γάλακτος | Χειρός |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 37 cm |
| Πλάτος | 38.5 cm |
| Βάθος | 12 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |