- -45,56 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Метал |
| Цвят | Червен |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен воден резервоар |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Капучино |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Система за мляко | Ръчна |
| Мощност | 1100 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.4 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 31.5 cm |
| Ширина | 25.5 cm |
| Дълбочина | 29 cm |
| Гаранция | 24 месеца |