- -45,56 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material carcasa | Plastic, Metal |
| Culoare | Rosu |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Putere | 1100 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.4 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Inaltime | 31.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Adancime | 29 cm |
| Garanție | 24 месеца |