- -30,48 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Червен |
| Функции | Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нива температура | 1 |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Мощност | 90 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Капацитет на воден резервоар | 0.080 l |
| Налягане на помпата | 20 bar |
| Височина | 23 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Дълбочина | 7 cm |
| Тегло | 670 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, Капсули |