- -30,48 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Rosu |
| Functii | Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Trepte temperatura | 1 |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 90 W |
| Trepte putere | 1 |
| Capacitate rezervor apa | 0.080 l |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Inaltime | 23 cm |
| Latime | 7 cm |
| Adancime | 7 cm |
| Greutate | 670 g |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule |