
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Черен |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Мощност | 0 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0 l |
| Налягане на помпата | 0 bar |
| Височина | 16.7 cm |
| Ширина | 10.2 cm |
| Дълбочина | 7.4 cm |