
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Negru |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Putere | 0 W |
| Capacitate rezervor apa | 0 l |
| Presiune pompa | 0 bar |
| Inaltime | 16.7 cm |
| Latime | 10.2 cm |
| Adancime | 7.4 cm |