
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Сив, Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Мощност | 0 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0 l |
| Налягане на помпата | 0 bar |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 6.6 cm |
| Дълбочина | 6.6 cm |
| Тегло | 0.130 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |