
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Gri, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 0 W |
| Capacitate rezervor apa | 0 l |
| Presiune pompa | 0 bar |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 6.6 cm |
| Adancime | 6.6 cm |
| Greutate | 0.130 Kg |
| Garanție | 24 месеца |