- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | С капсули, Ръчна |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Система за мляко | Ръчна |
| Мощност | 0 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.120 l |
| Налягане на помпата | 0 bar |
| Височина | 15.2 cm |
| Ширина | 6 cm |
| Дълбочина | 6 cm |
| Захранване | Мляно, Капсули |