- Χωρίς απόθεμα


(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες, Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Σύστημα γάλακτος | Χειρός |
| Εξουσία | 0 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.120 l |
| Πίεση αντλίας | 0 bar |
| Υψος | 15.2 cm |
| Πλάτος | 6 cm |
| Βάθος | 6 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |