- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | LCD, Cензорен екран |
| Цвят | Сребрист |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Тип напитка | Еспресо, Капучино, Гореща вода, Кафе Американо |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Мощност | 1350 W |
| Нива на мощност | 2 |
| Капацитет на воден резервоар | 1.5 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 32 cm |
| Ширина | 19 cm |
| Тегло | 7.53 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | На зърна |