- Stoc epuizat

- Putere: 1100 - 1350 W
- Presiune: 19 bar
- Rezervor de apă: 1,5 L detașabil
- Tip afișaj: Ecran tactil de 2,5''
- 3 băuturi cu o singură atingere
- Băuturi: espresso, americano, cappuccino, latte, apă caldă
- Cappuccino Steamer
- Înălțime reglabilă a ceștii
- Rașniță încorporata
- Funcționează cu: cafea boabe
- Spumare lapte
- Dimensiuni: 32 × 19 × 39,5 cm
- Greutate: 3,3 kg
- Culoare: argintiu
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | LCD, Ecran tactil |
| Culoare | Argint |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Apa fierbinte, Cafea americană |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 1350 W |
| Trepte putere | 2 |
| Capacitate rezervor apa | 1.5 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Inaltime | 32 cm |
| Latime | 19 cm |
| Greutate | 7.53 Kg |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip alimentare | Cereale |