- -197,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Бял, Златист |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | С капсули, Ръчна |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Мощност | 1450 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.6 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 29 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, Капсули, Дози |