- -197,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Λευκό, Χρυσό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες, Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.6 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 29 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες, Δόσεις |