- -18,64 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Черен |
| Функции | Подвижен воден резервоар, Функция Пара, Подгряване на чашата |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нива температура | 1 |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе, Капучино, Крем кафе |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Мощност | 850 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Капацитет на воден резервоар | 1.2 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Тегло | 4.1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно |