- -18,64 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Λειτουργία ατμού, Θέρμανση φλιτζανιού |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 1 |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο, Крем кафе |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 850 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.2 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Βάθος | 24 cm |
| Βάρος | 4.1 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |