- -80,47 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал мелачка | Стомана |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Функции | Автоматично почистване, Мелачка, Програма за капучино, Защита против прегряване, Подвижен контейтер за мляко |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе, Капучино, Лате макиато, Гореща вода, Лате, Горещо мляко, Млечна пяна, Двойно еспресо, Еспресо макиато, Кафе Lungo, Кафе Американо, Flat white |
| Брой на приготвяните продукти | 15 |
| Система за мляко | Автоматична |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Ниво на смилане | 13 |
| Мощност | 1450 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.8 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 250 g |
| Капацитет на контейнера за мляко | 345 ml |
| Капацитет на остатъчния контейнер | 10 порции |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дълбочина | 44 cm |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Тегло | 9.5 Kg |
| Максимална височина на чашата | 14 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, На зърна |