- -80,47 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματος καθαρισμός, Μύλος, Πρόγραμμα για καπουτσίνο, Προστασία από υπερθέρμανση, Подвижен контейтер за мляко |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο, Лате макиато, Ζεστό νερό, Λάτε, Горещо мляко, Млечна пяна, Διπλός εσπρέσο, Еспресо макиато, Καφέ Lungo , Кафе Американо, Flat white |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 15 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Επίπεδο λείανσης | 13 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 250 g |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 345 ml |
| Υπολειπόμενη χωρητικότητα δοχείου | 10 μερίδες |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάθος | 44 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m |
| Βάρος | 9.5 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 14 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |