- -95,26 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Система за мляко | Ръчна |
| Мощност | 1300 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.1 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Дълбочина | 33 cm |
| Максимална височина на чашата | 12 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно |