- -95,26 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Σύστημα γάλακτος | Χειρός |
| Εξουσία | 1300 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.1 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Βάθος | 33 cm |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 12 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |