- -5,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип | Автоматична, С капсули |
| Брой на приготвяните продукти | 10 |
| Мощност | 1650 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.8 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 1.8 l |
| Височина | 41.1 cm |
| Ширина | 27.4 cm |
| Дълбочина | 32.6 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, Капсули |