- -5,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Inox |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip | Automat, Capsulă |
| Numar produse preparate | 10 |
| Putere | 1650 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 1.8 l |
| Inaltime | 41.1 cm |
| Latime | 27.4 cm |
| Adancime | 32.6 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule |