- -19,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал мелачка | Керамика |
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Бежов, Черен |
| Функции | Автоматично изключване, Мелачка, Температурни настройки, Настройка на количеството кафе, Защита против прегряване, Части подходящи за съдомиялна, Настройка за нивото на кафе |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Автоматична |
| Тип напитка | Ристрето |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Система за мляко | Автоматична |
| Ниво на смилане | 12 |
| Мощност | 1500 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.8 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Капацитет на контейнера за мляко | 0.26 l |
| Височина | 37.1 cm |
| Ширина | 24.6 cm |
| Дълбочина | 43.3 cm |
| Дължина на кабела | 120 cm |
| Максимална височина на чашата | 14.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, На зърна |