- -19,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Κεραμικό |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Μπεζ, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Μύλος, Ρυθμίσεις θερμοκρασίας, Ρύθμιση της ποσότητας του καφέ, Προστασία από υπερθέρμανση, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Ρύθμιση επιπέδου καφέ |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Ристрето |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Επίπεδο λείανσης | 12 |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 0.26 l |
| Υψος | 37.1 cm |
| Πλάτος | 24.6 cm |
| Βάθος | 43.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 120 cm |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 14.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |