- -107,37 €

Кафемашина съвместима с 9 вида капсули предлагани на пазара
- 5 сменяеми адаптера за капсули, съвместими със следните марки кафета:
1. Nespresso
2. Dolce Gusto
3. Lavazza Blue
4. Lavazza Modo Mio
5. Caffitali
6. Tchibo Cafissimo
7. Jacobs (само малки капсули)
8. Lor
9. ESE coffee pod 44 мм
- 1 адаптер за мляно кафе с 2 цедки:
1. Цедка за еспресо/късо кафе
2. Цедка за двойно еспресо/дълго кафе
- Механичен контрол чрез 3 светещи бутона:
1.Еспресо/късо кафе
2.Двойно еспресо/дълго кафе
3.Бутон за включване и изключване
- Мощност: 3000 W
- Налягане: 19 bar
- Размери на машината:
Дълбочина: 26.5 см
Височина: 25.5 см
Ширина: 9.7 см
- Корпус: ABS пласмаса
- Бутон за включване и изключване
- Опция за късо и дълго кафе
- Режим на готовност: до 20 секунди
- Резервоар за вода: 0.6 литра
- Защита от прегряване
- Неплъзгащи се крачета
- Мерителна лъжичка
- Дължина на кабела: 1 метър
- Цвят: Бял/Черен
- Тегло: 2.45 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Еспресо машина за мляно кафе и капсули Camry CR 4414 ви позволява да приготвяте 9 различни вида кафе, задоволявайки и най-претенциозните вкусове. Функционалността на еспресо машина Camry 4414 се потвърждава и от факта, че е оборудвана с 5 адаптера за кафе. Благодарение на това вие няма да се ограничавате до кафе от една марка, а можете да приготвите любими напитки от Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza Blue, Lavazza Modo Mio, Caffitali.
Ако сте от онези хора, които не могат да си представят сутрините без кафе или следобед без ароматно капучино, еспресо машината CAMRY CR 4414 е продуктът за вас.
Заема малко място на плота, изглежда елегантно и ви позволява да приготвяте най-популярните кафета.
Машината разполага с водосъдържател с вместимост 0.6 литра, което ще ви помогне да приготвите няколко чаши дълго кафе, лате или нормално кафе с мляко само с едно пълнене.
Най-голямото предимство на устройството, освен елегантния дизайн и малкия размер, е лесната работа само с 3 бутона.
- Кафемашина съвместима с 9 вида капсули предлагани на пазара
- 5 сменяеми адаптера за капсули, съвместими със следните марки кафета:
1. Nespresso
2. Dolce Gusto
3. Lavazza Blue
4. Lavazza Modo Mio
5. Caffitali
6. Tchibo Cafissimo
7. Jacobs (само малки капсули)
8. Lor
9. ESE coffee pod 44 мм
- 1 адаптер за мляно кафе с 2 цедки:
1. Цедка за еспресо/късо кафе
2. Цедка за двойно еспресо/дълго кафе
- Механичен контрол чрез 3 светещи бутона:
1.Еспресо/късо кафе
2.Двойно еспресо/дълго кафе
3.Бутон за включване и изключване
- Мощност: 3000 W
- Налягане: 19 bar
- Размери на машината:
Дълбочина: 26.5 см
Височина: 25.5 см
Ширина: 9.7 см
- Корпус: ABS пласмаса
- Бутон за включване и изключване
- Опция за късо и дълго кафе
- Режим на готовност: до 20 секунди
- Резервоар за вода: 0.6 литра
- Защита от прегряване
- Неплъзгащи се крачета
- Мерителна лъжичка
- Дължина на кабела: 1 метър
- Цвят: Бял/Черен
- Тегло: 2.45 Kg
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял, Черен |
| Функции | Подвижен воден резервоар, Индикаторна светлина, Система против хлъзгане, Защита против прегряване, В готовност, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | 1 х Мерителна лъжица, 1 x Преса, 1 х Малка филтрираща цедка, 1 х Голяма филтрираща цедка |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | С капсули |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе, Лате, Двойно еспресо, Кафе Lungo |
| Брой на приготвяните продукти | 2 |
| Мощност | 3000 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.6 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Височина | 25.5 cm |
| Ширина | 9.7 cm |
| Дълбочина | 26.5 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Тегло | 2.45 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, Капсули |