- -107,37 €

Η μηχανή εσπρέσο για αλεσμένο καφέ και κάψουλες Camry CR 4414 σας επιτρέπει να ετοιμάσετε 9 διαφορετικούς τύπους καφέ, ικανοποιώντας και τα πιο απαιτητικά γούστα. Η λειτουργικότητα της μηχανής εσπρέσο Camry 4414 επιβεβαιώνεται και από το γεγονός ότι είναι περιλαμβάνει 5 προσαρμογείς. Μπορείτε να ετοιμάσετε τα αγαπημένα σας ροφήματα από Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza Blue, Lavazza Modo Mio, Caffitali.
Αν είστε από τους ανθρώπους που δεν μπορούν να φανταστούν ταπρωινά χωρίς καφέ ή απογεύματα χωρίς αρωματικό καπουτσίνο η μηχανή εσπρέσο CAMRY CR 4414 είναι το κατάλληλο προϊόν για εσάς.
Είναι κομψά σχεδιασμένη, καταλαμβάνει λίγο χώρο και τοποθετείται εύκολα στον πάγκο της κουζίνας.
Η μηχανή εσπρέσο διαθέτει δοχείο νερού χωρητικότητας 0,6 λίτρων, το οποίο θα σας βοηθήσει να ετοιμάσετε πολλά φλιτζάνια καφέ, latte ή κανονικού καφέ με γάλα με μία μόνο γέμιση.
Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα της συσκευής, εκτός από τον κομψό σχεδιασμό και το μικρό μέγεθος, είναι η εύκολη λειτουργία με 3 μόνο κουμπιά.
- Μηχανή συμβατή με 9 τύπους καψουλών
- 5 προσαρμογείς συμβατοί με τις ακόλουθες μάρκες καφέ:
1. Nespresso
2. Dolce Gusto
3. Lavazza Blue
4. Lavazza Modo Mio
5. Caffitali
6. Tchibo Cafissimo
7. Jacobs (μόνο μικρές κάψουλες)
8. Lor
9. ESE coffee pod 44 mm
- 1 προσαρμογέας αλεσμένου καφέ με 2 φίλτρα:
1. Φίλτρο για espresso
2. Φίλτρο για διπλό espresso
- Μηχανικός έλεγχος μέσω 3 φωτιζόμενων κουμπιών:
1. Espresso
2. Διπλό Espresso
3. Κουμπί ενεργοποίησης και απενεργοποίησης
- Ισχύς: 3000W
- Πίεση: 19 bar
- Διαστάσεις:
Βάθος: 26,5 cm
Ύψος: 25,5 cm
Πλάτος: 9,7 cm
- Υλικά Κατασκευής: ABS
- Κουμπί ενεργοποίησης και απενεργοποίησης
- Επιλογή για Espresso και διπλό espresso
- Ζεσταίνεται σε μόλις 20 δευτερόλεπτα
- Δοχείο νερού: 0,6 λίτρα
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Αντιολισθητικά πόδια
- Κουτάλι μέτρησης
- Μήκος καλωδίου: 1 μέτρο
- Χρώμα: Λευκό/Μαύρο
- Βάρος: 2,45 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Η μηχανή εσπρέσο για αλεσμένο καφέ και κάψουλες Camry CR 4414 σας επιτρέπει να ετοιμάσετε 9 διαφορετικούς τύπους καφέ, ικανοποιώντας και τα πιο απαιτητικά γούστα. Η λειτουργικότητα της μηχανής εσπρέσο Camry 4414 επιβεβαιώνεται και από το γεγονός ότι είναι περιλαμβάνει 5 προσαρμογείς. Μπορείτε να ετοιμάσετε τα αγαπημένα σας ροφήματα από Nespresso, Dolce Gusto, Lavazza Blue, Lavazza Modo Mio, Caffitali.
Αν είστε από τους ανθρώπους που δεν μπορούν να φανταστούν ταπρωινά χωρίς καφέ ή απογεύματα χωρίς αρωματικό καπουτσίνο η μηχανή εσπρέσο CAMRY CR 4414 είναι το κατάλληλο προϊόν για εσάς.
Είναι κομψά σχεδιασμένη, καταλαμβάνει λίγο χώρο και τοποθετείται εύκολα στον πάγκο της κουζίνας.
Η μηχανή εσπρέσο διαθέτει δοχείο νερού χωρητικότητας 0,6 λίτρων, το οποίο θα σας βοηθήσει να ετοιμάσετε πολλά φλιτζάνια καφέ, latte ή κανονικού καφέ με γάλα με μία μόνο γέμιση.
Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα της συσκευής, εκτός από τον κομψό σχεδιασμό και το μικρό μέγεθος, είναι η εύκολη λειτουργία με 3 μόνο κουμπιά.
- Μηχανή συμβατή με 9 τύπους καψουλών
- 5 προσαρμογείς συμβατοί με τις ακόλουθες μάρκες καφέ:
1. Nespresso
2. Dolce Gusto
3. Lavazza Blue
4. Lavazza Modo Mio
5. Caffitali
6. Tchibo Cafissimo
7. Jacobs (μόνο μικρές κάψουλες)
8. Lor
9. ESE coffee pod 44 mm
- 1 προσαρμογέας αλεσμένου καφέ με 2 φίλτρα:
1. Φίλτρο για espresso
2. Φίλτρο για διπλό espresso
- Μηχανικός έλεγχος μέσω 3 φωτιζόμενων κουμπιών:
1. Espresso
2. Διπλό Espresso
3. Κουμπί ενεργοποίησης και απενεργοποίησης
- Ισχύς: 3000W
- Πίεση: 19 bar
- Διαστάσεις:
Βάθος: 26,5 cm
Ύψος: 25,5 cm
Πλάτος: 9,7 cm
- Υλικά Κατασκευής: ABS
- Κουμπί ενεργοποίησης και απενεργοποίησης
- Επιλογή για Espresso και διπλό espresso
- Ζεσταίνεται σε μόλις 20 δευτερόλεπτα
- Δοχείο νερού: 0,6 λίτρα
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Αντιολισθητικά πόδια
- Κουτάλι μέτρησης
- Μήκος καλωδίου: 1 μέτρο
- Χρώμα: Λευκό/Μαύρο
- Βάρος: 2,45 Kg
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Λυχνία ένδειξης, Αντιολισθητικό σύστημα, Προστασία από υπερθέρμανση, Σε ετοιμότητα, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | 1 x Μεζούρα, 1 x Πρέσα, 1 x Μικρό σουρωτήρι φιλτραρίσματος, 1 x Μεγάλο σουρωτήρι φιλτραρίσματος |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Λάτε, Διπλός εσπρέσο, Καφέ Lungo |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Εξουσία | 3000 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.6 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 25.5 cm |
| Πλάτος | 9.7 cm |
| Βάθος | 26.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 2.45 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |