- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Цвят | Дъб |
| Стил | Модерен |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Брой рафтове | 5 |
| Състояние | Разглобен |
| Материал | Метал |
| Височина | 185 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 85 cm |
| Тегло | 20 Kg |