- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Culoare | Stejar |
| Stil | La modă |
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Condiție | Dezasamblat |
| Material | Metal |
| Înălţime | 185 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Lungime | 85 cm |
| Greutate | 20 Kg |