- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Етажерки и рафтове |
|
| Цвят | Бял |
| Стил | Модерен |
| Предназначен за | Спалня |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Брой рафтове | 2 |
| Материал | Стомана, Бамбук |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Височина | 190 cm |
| Ширина | 99.5 cm |
| Дължина | 57 cm |
| Тегло | 10.85 Kg |