Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Υπνοδωμάτιο |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Αριθμός ραφιών | 2 |
| Υλικό | Ατσάλι, Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Υψος | 190 cm |
| Πλάτος | 99.5 cm |
| Μήκος | 57 cm |
| Βάρος | 10.85 Kg |