- -2,05 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Размерите на подложката са 7 x 7 x 20 сантиметра. Това я прави подходяща за използване с различни размери на тави за печене на сладкиши и десерти.
Подложката е предназначена за многократна употреба, което я прави икономичен и екологично осъзнат избор. Можете да я използвате повече от веднъж, без да се налага да я сменяте често.
Продуктът е разполага с незалепващо покритие, което позволява лесното освобождаване на сладкишите и десертите след приготвяне, без да ви се налага да използвате мазнина или хартия за печене, улеснявайки процеса на готвене и почистване след употреба.
Подложката издържа температури до 260 градуса, което я прави подходяща за използване при печене на различни видове сладкиши и десерти, включително и при по-високи температури.
С правоъгълната подложка за сладкиши NoStik BBB 1033, ще можете да създавате вкусни и апетитни сладкиши и десерти лесно и без проблеми.
- Повдигайте лесно сладкишите си от форматаТехническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | PTFE |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Универсална |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Дължина | 20 cm |